Jdi na obsah Jdi na menu
 

Výsledky soutěží 2017

19.3.2017 Taneční skupina roku, regionální kolo, Hala Lokomotiva Plzeň

4.místo – děti – hip hop základní liga – What about Children

4.místo – junioři – hip hop základní liga – Jing x Jang

6.místo – mládež – hip hop základní liga – The life of youth

 

2.4.2017 Czech dance organization, regionální kolo, Hala Lokomotiva, Plzeň

1.místo – miniděti – ZUŠ hobby – Ukolébavka

1.místo – děti – contemporary II.liga – Happy ending

4.místo – junioři – hobby street velké formace – What about children

1.místo – junioři – hobby street malé formace – Jing x Jang

1.-2.místo – junioři – ZU hobby – Fabulous baby

1.místo – mládež – hobby art malé formace – Baletka

1.místo – mládež – art extraliga malé formace – Habits

1.místo – mládež – balet extraliga formace – Jasmin Flowers

2.místo – mládež – hobby street malé formace – The life of youth

2.místo – mládež – street show II.liga formace – Vzpoura sektoru A

2.místo – senioři – Není to dost ….koCher

 

9.4.2017 Sdružení učitelů tance, regionální kolo, Cheb

2.místo – miniděti – parketové kompozice – Ukolébavka

1.místo – děti – parketové kompozice – Happy Ending

1.místo – děti – street formace – What about children

3.místo  - junioři – parketové kompozice – Fabulous baby

1.místo – junioři – street formace – Jing x Jang

3.místo – mládež – parketové kompozice – Jasmin Flowers

4.místo – mládež – parketové kompozice – Habits

4.místo – mládež – show předtančení – Vzpoura sektoru A

4. místo – mládež – street formace – The life of youth

2.místo – senioři – Není to dost …koCher

 

23.4.2017 Taneční skupina roku, Mistrovství Čech, Praha

​19.-21.místo - děti - hip hop základní liga - What about children

 

30.4.2017 Czech dance organization, Mistrovství Čech, Praha

​9.místo - hobby street malé formace - Jing x Jang

 

6.5.2017 Sdružení učitelů tance, Mistrovství ČR, Litoměřice

13. místo - mládež - parketové kompozice - Habits

16.místo - mládež - parketové kompozice - Jasmin Flowers

9.místo - senioři -Není to dost .......koCher

11. místo - mládež - street formace - The life of youth

 

7.5.2017 Czech dance organization, Mistrovství Čech, Chomutov

1.místo - mládež - balet - extraliga - Jasmin Flowers 

3.misto - mládež - Art - extraliga malé formace- Habits

4.místo - děti - contemporary II. liga - Happy ending

 

12.5.2017 Czech dance organization, Grand finále Mistrovství ČR Beat Steet, Brno

8.místo - hobby street malé formace - Jing x Jang

1.místo Zbyněk Varga - battle Beat Street fast dance & furious

 

14.5.2017 Beta Dance, Pardubice

​1.místo - děti - street formace -What about children

​2.místo - junioři - street formace - Jing x Jang

​2.místo - mláděž - street formace - The life of youth

 

20.5.2017 Festival tanečního mládí, Mistrovství ČR, Česká Lípa

7.místo - děti - parketové kompozice - Happy Ending

9.-10. místo - Junioři - parketové kompozice - Fabulous baby

 

21.5.2017 Festival tanečního mládí, Mistrovství ČR, Česká Lípa

5.místo - děti - street formace - What about children

8.-9.místo - junioři - street formace - Jing x Jang

 

2.6.2017 Taneční učitel roku TCP 2017, Praha

3.místo - Václava Brettschneiderová

 

24.6.2917 Battle TS Power Kašperské hory 1vs1

1.místo - děti - Tereza Fořtová

2.místo - děti - Barbora Černá

1.místo - Junioři - Zbyněk Varga

2.místo - Junioři - Karolína Kubíčková

 

21.10.2017 Poslední tanec sezóny, pohárová soutěž, Klatovy

1.místo - junioři - street formace - Jing x Jang

​2.místo - junioři - street formace - What about children

​2.místo - mládež - street formace - The life of youth